משט לכבוד מתנדבי איל"ן

השנה יותר מתמיד ולמרות הקורונה סניף איל"ן חיפה ראה את הצורך העז של חברי איל"ן לצאת מביתם ולקחת חלק בפעילות קיץ.
מחנה הקיץ התקיים באכסניית הנוער אנ"א – חיפה והשתתפו בו 20 חברי איל"ן המתמודדים עם נכות פיזית קשה ו- 40 מתנדבים מכל רחבי הארץ. במהלך המחנה המשתתפים חווים פעילויות מגוונות הכוללות: טיולים, טיפולים אלטרנטיביים, הופעות, ים, בריכה וסדנאות העצמה. המטרה לאפשר לחברי איל"ן לחוות פעילויות כמו בני גילם ללא המוגבלות באווירה צעירה, תוססת וכיפית ולאפשר הזדמנות ליצירת קשרים חברתיים. כמו כן, בימי המחנה ניתנת אפשרות למשפחות לקחת פסק זמן מעבודת הטיפול היומיומית בבן המשפחה עם המוגבלות.
המחנה מופעל כולו על טהרת עבודת מתנדבים שמידי שנה מתפנים מעיסוקיהם למען משתתפי המחנה. הם מתגייסים לליווי חברתי ופיזי בהם ולהפעלת המחנה במהלך שבוע אינטנסיבי במיוחד במסירות ובאהבה. במחנה ניתן למצוא חברי איל"ן ומתנדבים מכל המגזרים, המגיעים מכל רחבי הארץ.

קצת רשמים ממחנה הקיץ של איל"ן שמתקיים באנ"א חיפה, 20 לקוחות איל"ן- 1 מהעיר חיפה, 7 מסניף חיפה, כל השאר מכל הארץ. 40 מתנדבים ניפלאים מדן ועד עין גדי, בתוכם 4 רופאים, הייטקיסטים, מחנכים, רו"ח ועוד…..כולם נשמות טהורות עם נתינה אין סופית. הנהלת חיפה יוזמת ותתרום יום כייף למתנדבים שיכלול הפלגה ביכטה, פעילות ימית והמון אלכוהול ייחודי ליורדי הים כפי שהמתנדבים אוהבים. הצוות של הסניף (שרונה, שרי, ענת, עדי ואחרים) עם המתנדבים עשו ועושים עבודה נפלאה שבאה לידי ביטוי באמירות של לקוחות איל"ן המשתתפים במחנה: " כשקיבלתי את הודעה בשנה שעברה על הביטול- כל המסעדה בה ישבתי נרטבה מדמעות הבכי שלי", " בשבוע כזה, זאת ההזדמנות היחידה של הוריי לנפוש בחו"ל", " מבקשים להרחיב פעילויות לגילאים מעבר ל-35" ועוד המון תודות וסופרלטיבים על העשייה…יש גמול בעשייה נמשיך ונרחיב את הפעילויות אינשאללה.

לכל אלה אנו רוצים להודות ולזמינם לחצי יום של כייף על המים.

אנו זקוקים למתנדבים על סירותיהם להוציא את מתנדבי איל"ן לים.

טופס רישום

    ההרשמה נסגרה