הנחה נוספת ברכישת דפיברילטור

לאחרונה חברנו לעמותת ״שכן מציל חיים״ במטרה לאפשר לחברינו השייטים לרכוש מכשירי דפיבריליטור מצילי חיים לסירותיהם.

מטרתה המוצהרת של עמותת שכן הינה להציל חיים על ידי הפצה נרחבת של מכשירי החייאה בקרב משפחות בישראל. בחזונן יצירת קהילה של שכנים מצילי חיים שברשותם מכשירי החייאה אשר יהיו רשומים במערכת קריאת החרום של מד״א ויעמדו לרשות השכנים ועוברי אורח. לכן עמותת שכן איננה מוכרת מכשירים מסובסדים למי שאיננו דר בבית מגורים לרבות עסקים, משרדים וסירות. למרות זאת, נרתמה הנהלת העמותה לעזור לקדם הפצת דפיברילטורים בכלי שייט כדי למנוע ארועים טרגיים כמו שחווינו לאחרונה.

המחיר אשר נקבע עם העמותה לשייטים הינו 2250 ש"ח (כחצי ממחיר השוק). היום נדרשנו לשאלה מדוע מחיר העמותה למשפחה בדירה או בית פרטי הינו נמוך יותר, 2000 ש"ח. פנינו למנכ"ל עמותת שכן מציל חיים והוא הסביר לנו את ההגיון. משפחה אשר רוכשת מכשיר, מתחייבת לפרסם את מיקומו באתר מד"א ולוודא נגישות מירבית של הציבור למכשיר במקרה חירום (כולל השארת מפתח לשכן או קוד ללובי של הבנין). יאכטה לעומת זאת לרוב אינה מאוישת ואינה זמינה לקהל הרחב.

למרות ההגיון הברור, בחרו בעמותת שכן מציל חיים לתת את מחיר המשפחה גם לציבור השייטים וזאת מתוך הנחה שגם השייטים יפרסמו את מיקום המכשיר באתר מד"א, כך שבשאיפה יוכל להציל חיים. לכן מחיר לשייטים המזמינים בחודש אוקטובר הינו 2,000 ש"ח.

במידה ומישהו רכש כבר את המכשיר, העמותה תבצע זיכוי על ההפרש.

ברצוננו להודות לעמותת שכן מציל חיים על פועלם ועל היענותם.

פרטים נוספים על רכישת מכשיר בקישור