שיוט פלצור 2020

משט פלצור 2020- קיימנו היום את האירוע לזכרם של הזוג פלצור שנרצחו על ידי בני עוולה רק משום שהיו ישראלים ויהודים. רצח שחרוט בהיסטוריה של עם ישראל, בוצע ע"י מחבלים מכח 17 של הפתח ביום הכיפורים של שנת 1985. כבכל שנה קיימנו את השיוט במפרץ חיפה בתנאים מאתגרים, עם רוחות מזרחיות במשבים של 25 קשר, התכנסו ספינות קהילת שייטי הכרמל לכבד את זכר ראובן ואסתר שהיו מאבני היסוד של מועדון כרמל. ילדיהם, נכדיהם ואף נינתם ממשיכים בדרכם. בנם יוחאי פלצור ניהל את תחרות השייט והעניק פרסים, כולל לאחיו עילם שהתחרה על הבלנק בלו ואף זכו. בקטגוריית ORC 1 זכו מקום ראשון סלייד, מקום שני קרקייה ומקום שלישי בלנק בלו. קטגורית ORC 2. מקום ראשון סונר אורן אלמוג, מקום שני סונר תמר ומקום שלישי יכטה חתולי שהגיעה במיוחד לאירועי סוף השבוע ממכמורת.
בקטגוריית העממי זכו מקום ראשון הנערים הנפלאים מקציני עכו על הספינה זאב אלמוג, מקום שני היכטה סולרה ומקום שלישי הספינה יולו.
יישר כח לכל המשתתפים שלא ויתרו גם בתנאים הקשוחים שצפן לנו היום הים. היה כייף, היה חשוב, והיה מלמד. שנמשיך וניפגש על המים.
להלן גישה לאלבום המשותף.
https://photos.google.com/share/AF1QipMSb93bi9Qvw9y0NhdacwdCZfeGVfjolQI6Ndb4q6sv8GAK2cNMS0SKkvn5-HApEA?key=MVRGbzlmYjRkUDF0a0d4T0dzbkRQTzZvUjU4ZzJR